| ciribist a întrebat:

Vine Ziua Indragostitilor, si am caeva idei care o sa le aplic dar mai vreau si de la voi daca stiti ceva frumos( am 13 ani, nu exagerati laughing) si eu cu ea nu stam in aceiasi oras, dar nu pto sa-i fac ovizita, ce ar fi foarte frumos sa fac?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Eclipse a răspuns:

Pai eu zic sa ii faci o vizita chiar daca nu poti, o cutie de ciocolatele si o floare cred ca este cel mai frumos si simplu lucru si daca chiar nu poti si nu poti, intalnitiva in alta zi, dar nu uita de mica atentiewinking.

| AndreeaDeiia a răspuns:

Pai ai putea sa faci ceva din origami sunt multe filmultete pe net cu chestii de ziua indragostitilor.
Sau sa faci dintr-un carton o forma de inimioara si pe carton sa lipesti boabe de cafea si sa pui intr-un colt o fundita rosie.
http://www.youtube.com/watch?v=_alCnhSyBUo
Adica nu stiu depinde si de ea. Dar eu sincer m-am saturat sa primesc ciocolata. Apreciaza mai mult daca e facut de tine, o floare ar merge.
Ceva de genu cu inimioara doar ca nu faci in mijloc inimioara dai doar forma si lipesti https://www.google.ro/......ps?/search

| AdrianFita a răspuns:

Si mie imi place foarte mult de o fata care nu stau cu ea in acelasi oras e distanta prea mare, ne-am intalnit doar o data la munte ca au mers familiile noastre si nu prea pot sa vorbesc cu ea nici pe facebook ca vad parintii ei mesajele si nu o lasa. sad

| Deauca a răspuns:

Un trandafir si o ciocolata ar fi destul de simbolic si frumos si ar exprima destul de multa afectiune..sau un ursulet. Bafta!