| AnonimaRo a întrebat:

Vineri 30 noiembrie 2012 se face scoala?

Răspuns Câştigător
| ExtremeBanyBock a răspuns:

Pe 21 decembrie e sfarsitul lumii.Ne mai lasa sa ne bucuram de viata. big grin

| AnonimaRo explică (pentru ExtremeBanyBock):

laughing

| ValentinaCristina a răspuns (pentru ExtremeBanyBock):

Pe 21 chiar cand luam vacanta

| ExtremeBanyBock a răspuns (pentru ValentinaCristina):

Sa Stii... sad

17 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vineri, 30 noiembrie, este declarata prin lege zi libera, este Sf.Andrei, asa ca nu se fac cursuri. Numai bine!

| mihaela0205 a răspuns:

Pai nu se stie sigur happy
Dar directoarea ne-a anuntat ca cel mai probabil e sa stam acasa..deci cred ca o sa stam acasa tongue

| mihaela94 a răspuns:

Eu am auzit ca nu

Răspuns utilizator avertizat
| elyfel a răspuns:

Nu e Sf.Andrei.E zi libera.

| Mademoiselle18 a răspuns:

Eu nu stiam ca vineri nu se fac ore o.O mi-ati inveselit ziua laughing

| OFataHoinara a răspuns:

Nu, deoarece ii sfantul Andrei, iar de acum incolo parlamentarii au decis ca toate sarbatoriile importante din decursul anului sa fie liber peste tot.
Sper ca te-am ajutat =D

| LION007 a răspuns:

Nu! Este zi libera! Sunt sigur!

| BeBiCu a răspuns:

Nu

| ExtremeBanyBock a răspuns:

Vinerea asta si Vinerea cealalta nu se face scoala bah!

| AnonimaRo explică (pentru ExtremeBanyBock):

Da stiu ca vinerea asta nu se face sc pentru ca e roata (cerc, glumeam si eu) dar nu eram sigura de vinerea cealalta.

| ExtremeBanyBock a răspuns (pentru AnonimaRo):

Nici Aia

| Puffulethe a răspuns:

Da se face scoala. Deoarece sambata e 1 decembrie. Am intrebat si eu azi dirigintele si a spus ca da se face scoala.

| Dyanna9700 a răspuns:

Nu. E zi libera