| Ruxiii a întrebat:

"Vocea Romaniei" si "Romanii au talent" vor fi amandoua odata? Adica un concurent de la "Romanii au talent" poate concura in acelasi timp si la "Vocea Romaniei", daca intelege cineva ce vreau sa spun...

Răspuns Câştigător
| sabrinutza11 a răspuns:

Inteleg.nu o sa se mai numeasca romani au talent si voacea ramaniei cu e x factor pentru ca sau luat dupa antena unu dau nu dar nu poate fi in acelasi timp pentru ca la romani au talent poate sa faca ori ce dar la vocea romaniei e doar sa cante daca mai inteles plizzz funda

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Eu cred ca sunt niste show-uri total diferite!