lolita
| lolita a întrebat:

Voi ati intrat pe HEYO!? ce parere aveti? eu am intrat saptamana trecut si mi se pare ok

Răspuns Câştigător
| borsec a răspuns:

Mi se pare cam greoi, site-ul si se blocheaza foarte des, am vrut sa ma inscriu la un concurs si nu am reusit.

10 răspunsuri:
| pisika a răspuns:

Si eu am intrat pe heyo, si imi place!
e cam inghesuit, dar merge.tongue

| LuS[z] a răspuns:

M-am inscris si eu doar ca...acolo zice ca am vreo 40 de anilaughing site-ul(in ansamblu) e ok.

| HEYO.ro a răspuns:

Salut! Multumim pentru feedback, este mereu binevenit ca sa imbunatatim site-ul. Aliosa6, in legatura cu ce ai semnalat tu, ca e "cam greoi site-ul" si nu ai reusit sa te inscrii la o competitie, poti sa trimiti un e-mail la contact[@]heyo.ro si sa ne explici mai in detaliu ce s-a intamplat, ca sa rezolvam situatia? Ce competitie a fost, in ce sens e greoi etc. Astept e-mail-ul de la tine. In plus, este valabil pentru toata lumea, daca aveti probleme, sugestii sau chef sa ne spuneti ceva, puteti sa ne scrieti pe adresa de contact.

| borsec a răspuns:

Am incercat a ma inscriu la concursul cu cea mai tare porecla sau cea mai haoasa(nu prea am retinut) am scris in chenarul respectiv si am apoi apasat butonul de inscriere si s-a blocat. Am incercat de trei ori si nu a mers.

| galileo a răspuns:

Ceau. Heyo este un site ce surprinde prin simplitatea, naturaletea si spontaneitatea jocurilor si activitatilor. Inca nu m-am inscris dar o voi face. Este un site care va castiga multi vizitatori, dar trebuie mai mult mediatizat, mai multa publicitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reclama mascata intrebarea ta.asa se poate interpreta chiar daca e vizibila si reclama pe site.

| val2909 a răspuns:

E ok

| Zoombe3 a răspuns:

Am constatat o imensa lipsa de profesionalism, m-am uitat doar la concursul cu abdomene sexxy unde sunt tot felul de poze cu actori si actrite, poate asta o fi politica lor, oricum nu mi se pare corect.

| Teardrop:] a răspuns:

Mie una imi placehappy

| Ella_6365 a răspuns:

Daca castigi ceva, te intreaba de adresa prin e-mail?