| DJohnny a întrebat:

Voi ce ati face(sau cumpara) cu 5000 lei noi ( 50 de milioane in lei vechi )?

12 răspunsuri:
| syste754 a răspuns:

I as donalaughing

| adrian9811 a răspuns:

Pai mie de exemplu imi place sa ma joc, deci cu bani astia mi-as face un pc bun, daca iti place sa faci sport poti sa iti iei mingi de fotbal biciclete, sau iti poti face o noua garderoba, depinde ce iti place. eu in locul tau as da bani astia pe ceva ce imi place iar daca imi mai ramana bani i-as pastra

| StefanFroSSt a răspuns:

As juca la pacanelelaughing).NU am glumit mi-as lua iphone 4s si de restul gagici.laughing

| marius2313 a răspuns:

Daca nu ai ce face damii mie.

| cartofiorulroz a răspuns:

Mi-as lua dulap si haine ZARA, mi-as lua S3 si mi-as face provizii de spumant de baie SEPHORA pe un an.

| RoxanaCC a răspuns:

Cu suma aia nu prea ai ce face, eventual sa iti cumperi cate ceva pentru casa..mobila sau un laptop etc, depinde de nevoi

| mgtow a răspuns:

O garsoniera.

| biancamihaela89 a răspuns:

Pai... As astepta pana pe 22 mai, ziua mea, as pleca in Spania, Madrid, mi-as cumpara bilete la One Direction (24 mai+ 25 mai laughing ) si haine. :d

| viotedy a răspuns:

Un LCD mareee

| Z0R0 a răspuns:

I-as investii in aur.

| atoatestiitoarea a răspuns:

Niste hârtie igienica, ca m-am saturat de ziarele cu basescu

| NemNUZ a răspuns:

Pfff pai as scoate cate o fata in oras in fiecare zi, mi-as cumpara un Iphone 5 as cumpara haine si restul cat o mai ramane ma distrez cu baieti