| baby_4423 a întrebat:

Voi ce credeti de copchil asta ce intrebare pune si el fiti atenti! http://www.TPU.ro/......sa-si-m-a/

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Desi nimeni nu si-a dat seama, a pus-o de fapt pentru Trivia Amuzante, dar a ales sa puna la Dragoste si sex, pentru ca acolo este ce-a mai cautata intrebare...
Intrebarea a fost pusa pentru amuzament, de fapt
Cretaker isi bate joc intr-un fel de comunitate.
Desi nu strica cate putin amuzament, asta deja a devenit o obisnuinta... pentru toti useri.
Si daca intrebarea lui Cretaker era pe bune, si eu eram printre aia care spuneau:
"Ce copchil!"

Ma rog, eu navigiez pe comunitate cu indiferenta...

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Ce proastă eşti.

| Beatrice a răspuns:

Draga mea, nu e "copchil" cum zici tu.

Pur și simplu, face mișto de tinewinking [sau, de mai multi]

Nu da cu piatra-n balta. Uita-te la întrebările lui, analizează-l putin. El face ceea ce se numește "trolling".

LOL și chiar dacă ar fi adevarat, cu ce te stresează pe tine? happy

| larousee a răspuns:

Am ras cu lacrimi, nu atat de mult de intrebare pentru ca ulterior am citit ce raspunsuri a dat si parea intrebarea pusa la misto, dar ce raspunsuri au dat restul de utliziatori. f funny laughing
TPU are cei mai tari utilizatori, e clara treaba

| FallingRain a răspuns:

Sa-ti perii prietena cu manusa? Si ce legatura are intrebarea cu descrierea? Copii cu creierul pus invers...