| Slendăriț a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti plictisiti? PSbig grinau funda celui mai bun raspuns+acele chesti o sa le incerc inainte de a da funda.

6 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Ma duc pe afara cu bicicleta (vreo 2 ore) sau ma duc prin mall (bowling, cumparaturi, KFC laughing, film). Sau daca te referi in casa ma joc pe telefon sau citesc o carte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te intreb cum poti sa te plictisesti? Citeste o carte,joaca carti, remi cu prieteni, familia, iesi in parc, joaca-te cu papusile (daca mai ai varsta asta).Nu te plictisi pentru ca se termina vara!

| Slendăriț explică (pentru anonim_4396):

Pai cum ar fi aproape toate lucrurile care le-ai mentionat aici sunt plictisitoare.

| liviuu100 a răspuns:

Beau si *** oh. Beau si ***

| Lun3TistURo a răspuns:

Cand ma plictisit ma joc pe calculator, citesc, ies afara cu prietenii, dorm, vorbesc pe skype sau mess.