| everyday a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisity? (in afara de calculator si iesit afara)

15 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

laughing ma uit pe pereti
glumeam
nu stiu thinking

| MissCamelia a răspuns:

Fac tae bo si gatesc tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc bancuri...ma uit la tv...imi place sa experimentez retete culinare cu pomperii langa mine...etc...

| Arthur a răspuns:

Ma uit la un film, citesc o carte.pictez.visezhappy

| AvalohAlyn a răspuns:

Citesc o carte sau privesc pe geam.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Gatesc, fac curatenie, pregatesc ceva dulce, ingrijesc florile din ghivece si din gradina, spal, calc, citesc, etc...Nu am timp sa ma plictisesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Citesc o carte, sun prietena, desenez, big grin ma gandesc la ce o sa fac maine, fac ordine in casa, ma uit la fotografii, TV, fac un puzzle, un joc, ma mai duc la shopping, ma uit prin haine, ce haine am big grin. happy Sunt muuuuulte lucruri pe care le poti face.

| StarDust a răspuns:

Ma joc cs. asc muzica. citesc. ma mai apuca si desenatu. gatitu laughingma uit la un film. (asta cand e urat afara ) ca in rest. ma gasesti pe strazi

| Sabwy a răspuns:

Ma duc in locusorul casei mele unde am cateva zeci de plante. e totul verde... imi place sa stau si sa pictez. sa citesc. sau pur si simplu visez cu ochii deschisi

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Citesc, gatesc, ma uit la un film, desenez, compun povesti...mai multe:d

| Nastia a răspuns:

Ma cert cu cei din jurlaughing)

| blackcat_3605 a răspuns:

Citesc o carte buna si imi trece plictiseala happy

| rebelutza4u a răspuns:

Asxult muzica, ma uit la un film, comun o poezie cu cea ce simt in momentu de fata, ma blimb cu rolele, joc volei, vb cu prietenele mele, cu iubitul meu de care nu ma plictisesc niciodata. Sper ca ti.am fost de ajutor big grin

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Citesc, gatesc(nu ca as avea talent dar imi place sa incerc retete la prima vedere), fac karaoke, ma uit la tv, imi fac poze sau vb la telefon

| BabyRosse a răspuns:

Sincer nu m-am plictisit niciodata gasesteti un hobby sau gateste ceva ce-ti place sau ce crezi ca nu ai incerat niciodata.