| georgi97 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plitisiti?

12 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

Incearca sa scrii o carte, iti va ocupa timpul in care te plictisesti.

| gaby98g a răspuns:

Vorbesc tu tinelaughing

| Robert a răspuns:

Citesc.

| Optimus7 a răspuns:

Rar ma plictisesc. Pot sa iti spun cu ce imi ocup timpul. Citesc, scriu, ma uit la un serial, film, desen animat, sau ies cu prieteni, ma plimb cu bicicelta, si fac sport.

| Dash a răspuns:

Eu nu prea am timp sa ma plictisesc am o viata stresata si sincer ma simt de parca traiesc cu frica-n spate gandindu-ma la ziua de maine (am ceva probleme la scoala)

| Alex1234 a răspuns:

Ce fac? Ma plictisesc rolling on the floor. Bine eu cand ma plictisesc ma gandesc la ce pot face...

| PlayPipo a răspuns:

Eu desenez...ma relaxeazabig grin

| lsgsfh a răspuns:

Pun un picior de perete si incerc sa il ridic cat mai mult ( imi place gimnastica) sau uneori imi asez gandurile pe o foaie...ori fac parada modei prin casa ( adica ma imbrac cu toate lucrurile super) happy pup:* fundita?:*

| bogdan_7896 a răspuns:

Ma duc pe afara, la prieteni, ma uit la un film bun

| xlmpq a răspuns:

Pai daca e frumos afara ma duc pe afar

daca nu e frumos afar laughing : ma uit la tv, stau pe net, asc muzica, ma uit la un film, ma joc, dorm, stau si ma uit pe tavan si imi imaginez tot felul de chestii laughing

| dorinyo a răspuns:

Cand ma plictisesc ies afara si fug cat ma tin picioarele.Nota:nu sunt nebun.

| Stef_3025 a răspuns:

Eu unul i-mi pun castile și ma gândesc cum ar fi dacă as avea ceva care poate, nu voi avea vreodată...