| reginanoptii a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? Dati-mi si mie va rog un site cu jocuri pentru fete online care nu trebuie descarcat.Plizz! |Ex:lady popular etc. funda:*

4 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

GirlSense

OurWorld

Miss Bimbo

StarDoll

happy
Pa, pa!

| Adiinna a răspuns:

Farm Ville
Fame Town
It Girl
Fashion City
Hollywood City
Magic Mall
Fashion World
Party Central
Mall World

| Dulcika_7055 a răspuns:

Poti sa intri pe : ejocuri fete, lady popular, ( si pentru baieti si fete) miniclip, pufulete, Jocuri Pentru Copii Kids Games - Frumusetea Copilariei Tale! ( jocuri mai pentru copii ), daca nu esti de varsta acestor jocuri poti incerca multe alte lucruri, nu neaparat la calculator.

Sperc a ti-am fost de ajutor.
Funda?batting eyelashes

| laurash_9338 a răspuns:

Acesta este jocul pe care il joc http://w02.ourworld.com/v11/?env=ourworld. Mie imi place foarte mult sper sa iti placa si tie :*:X