| Fetitsa123 a întrebat:

Voi ce faceti in weekend cand ploua afara si prieteni sunt pleacati?

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

O dau in masturbare.

| alexTT a răspuns (pentru Vizitiul):

Asta o faci mereu onanistule uitandu-te la prietena ta imaginara.

| Vizitiul a răspuns (pentru alexTT):

Frustrarea asta si dorinta de razbunare ti se trace de la postul tau anterior, postat la intrebarea mea. Treaba sta in felul urmator: avand in vedere ca incerci sa ma insulti, te-as putea raporta, dar asta nu m-ar ajuta cu nimic; te-as putea insulta si eu, dar iarasi, nu ma ajuta cu nimic. De ignorat, te pot ignora, si-n felul asta ma ajut pe mine. Hai, te pup.

| MrAngelus a răspuns:

Dau volumu la maxim la boxe si ascult muzica. Ma duc la magazin si cumpar ceva. Mai citesc si o carte interesanta...

| Bitzy a răspuns:

Bună!
Am foarte multe hobby-uri.
Poți avea și tu : http://www.alegeunhobby.com/
Sper că te-am ajutat! :)

Răspuns utilizator avertizat
| BlackD a răspuns:

Ma uit la un film, de citit nu ma pasioneaza dar poti sa incerci, vorbesc la telefon [uneori nu e indicat thinking], mananc sau fac ceva de mancare, de curand mi-am luat pasta de fimo deci probabil cu urmatoarea ploaie voi modela, poti asculta muzica sau poti face curat :-s [nici mie nu imi place]. Orice ai face incearca sa-ti ocupi timpul cu cap happy

| andrutzakiss a răspuns:

Dorm, ascult muzica, ma uit la tv, ma plimb cu bicicleta... si mai alea vorbesc la telefon...laughing