| Otils a întrebat:

Voi ce muzica ascultati asa in general? Care sunt melodiile voarstre preferate?

18 răspunsuri:
| fearlessss a răspuns:

Rap:cedry2k,dragonu,sisu,underman,chimie,nimeni altu.In ultimul timp ascult Haarp Cord intr-una. Urasc asa zisi,, raperi''care fara fete in viideo ar avea doar dislike(skizzo, maximiliam), si nu imi place aproape nici o voce de fata in muzica ..in Romania o exceptie care imi place e aia care a cantat in tupeu de borfas

| Never4ever a răspuns:

Rap, Hip-hop :X Melodii preferate.:
-Cumicu-In dulcele stil clasic
-Singura care conteaza
-Pahare Murdare
-Toate trec
-Rappa - Omul invizibil
-In Bucuresti ca-n Chicago
-Soarele Noptii
-Alb Visiniu
-Cealalta zi de nastere
si mai sunt da' nu-mi vin acum.

| MetalHead04 a răspuns:

Rock\Metal. Melodie preferata? Lamb of God-Desolation

| UndergroundFolklore a răspuns:

In general ascult rap: Nane, Jerryco, Parazitii, Tranda, Maximilian etc etc.Mai am momente cand ascult melodii siropoase si lacrimogene si cam atathappy

| Otils explică (pentru UndergroundFolklore):

Il iubesc pe Maxi si nu ma dau fana Parazitii dar le stiu majoritatea melodiilor mai ales cele vechi.Si eu am momente cand ascult melodii lacrimogene laughing

| NoisyDream a răspuns:

Eu ascult in general rock dar in general melodii vechi melodia mea preferata e metallica-nothing else metters mai ascult si rap romanesc (nane, bug mafia, cedry2k,dragonu,chimie,aforic,deliric etc.) sau strain(2pac,eminem,camillionaire,tyga,ludacris etc.) si dubstep diverse mix-uri mai lungi si skrillex. Imi plac combinatiile de diverse genuri cu dubstep de exemplu dub+reggae sau metal+dub (korn&skrillex-get up) big grin

| Otils explică (pentru NoisyDream):

IceT nu ai ascultat? mie imi place xD

| RyanFlame98 a răspuns:

Eu ascult muzica rock,dar nu melodii din alea cu tipat sau urlat,ascult,de exemplu:Linkin Park, Finger Eleven, Three Days Grace, Green Day, Skillet si Skrillex(stiu ca nu e rock dar Skrillex e unul dintre faoritii mei).

| Otils explică (pentru RyanFlame98):

Si mie imi place Skrillex si Greed Day si Linkin Park happy

| Otils explică (pentru Otils):

Green*

| RyanFlame98 a răspuns (pentru Otils):

tongue Pe de alta parte nu suport manelele happy

| mariusmihailescu24 a răspuns (pentru RyanFlame98):

Esti slab/a tongue

| Otils explică (pentru RyanFlame98):

Si eu le urasc dar nu vreau sa critic comunitatea TPU ca se razvratesc impotriva mea laughing

| RyanFlame98 a răspuns (pentru mariusmihailescu24):

Dap sunt slab tongue

| RyanFlame98 a răspuns (pentru Otils):

big grin Ce-ar mai fi tongue

| mariusmihailescu24 a răspuns:

Florin Salam hai la saint-tropez
Florin Salam cu tine asi fugi in lume
Florin Salamte iubesc din corason
Florin Salam am gagica ideala
Florin Salam buzunarul de la spate
Florin Salam ia-ma viata mea in brate
Florin Salam tranquilla
Florin Salam vara nu dorm
etc

| Otils explică (pentru mariusmihailescu24):

Fiecare cu gusturile lui laughing

| mariusmihailescu24 a răspuns:

Iti spun eu manelele sunt la putere. eu personal ascult de toate aroape fara opera...