| larya234 a întrebat:

Voi ce tot vedeti la justin biber asta? de cantat canta asa si asa de frumos are ochi cam strambi (nu ca eu sunt perfecta) va rog nu va suparati cei care sunteti fani am vrut doar sa spun ce cred eu

16 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Merge pe premiza "ai ochi frumos pacat ca se uita unu la altu" laughing

| danaalexa a răspuns:

Nici eu nu inteleg. e frumusel, nu zic, dar arata cu 4 ani mai mic decat e. fetele care is innebunite dupa el probabil au intre10 si 13 ani. mie nu imi place.si eu ma intrebam ce vad la el...probabil fata aia de copil.zambetu."romantismu`"rolling on the floor)

| тøхх a răspuns:

Aha, tu crezi asta bravo` tie!
Da` tu!
Zici d el ca are ochii strambi!
=]] Bravo lui [ desi nu este asa ]
Intai uita. te la tine si pe urma zi de altu` sau se sparge oglinda cand te uiti in ea?batting eyelashes
=]]
Si pentru cultura ta generala se scrie : Justin Bieber!
Nu biber :-s
Daca nici macar nu sti sa scrii numai scrie.batting eyelashes
Mie imi place` JB`. :X

| AnTiBioTic a răspuns:

laughing ai perfecta dreptatebig grin puteai sa zici pe acolo ca e gay...sau cel putin are fata si corp de gaybig grin el n'are ce cauta in hip-hophappy

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nici mie nu-mi place de el, iar la capitolul melodii doar 3 imi plac.

| Sconcsiş a răspuns:

Mda... Ii un rahat cu par. Si are o mutraa de handicapat din ala in scaun cu rotile. Si ii mai scund ca mine care am 12 ani... De cantat, are vreo 2 melodii fainute, nu grozave. Copil distrus pe scurt

gay

| CybeRAthlete a răspuns:

@ тøхх. wake up!

| StefanCsLove a răspuns:

Cn toamne e justin bieber sa trezit si el asa la lumina pe la 14 ani ca stie sa cante sa taca din gura ca de fiecare data cand il aud imi sparge timpanu; happy

| mistikk a răspuns:

Mha nici eu nu am s ainteleg ce avd astea la el frumos nu e talent...nu e prea plin nici de talent e plin mai mult de el decat de talent citeam in bravo azi si zice ca nu suporta fanii pentru ca tipa atunci cand il vad vai. s-a vazut din cenusa in picioruse si e mare evdeta...

| mistikk a răspuns:

Draga toxx din moment ce sti ca o persoana urata cand se uita in oglinda aceasta se sparge asta inseamna ca tu te-ai uitat si de acolo sti si lasa-ma rece cu justin. asta cum il cheama fiecare spune parerea nu este cazul sa o jignesti pe larya puteai sa zici mie imi place justin.ma rog nu sa te iei asa de toata lumea pentru ca nu e de acord cu tine asta este tu esti mica si inca nu intelegi mare lucru...

| Sin a răspuns:

@тøхх
Urmeaza-ti propriul sfat, te rog!
Invata mai intai limba romana si sa scrii corect, pe urma ai tot dreptul sa spui de altul ca nu stie sa scrie.
Nu stai bine la capitolul "limba romana", pentru cultura ta generala!batting eyelashes
Ea nu stie sa scrie corect numele unui cantaret (strain!), pe cand tu habar n-ai sa scrii corect si coerent in propria-ti limba materna!
Sper ca te vei descurca mai bine la scoala anul acesta.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai are ochi frumosi si zambetul lui...imi place la nebunie desi nul voi intalni mai niciodata tot cred ca e frumos ori ce ati spune voi. poate ca va e ciuda ca nu sunteti prietene cu el ca daca ati fi va asigur eu ca nu mai spuneati ca e gay. va rog frumos! maine plec in new york nuci nu stiti macar cine sunt.

| April27 a răspuns:

Da si mie nu-mi place justin bieber s-a dat la miley, rihanna, selena oricum numi plac mel si plus ca e urat! asta cred eu

| Alexxutsa a răspuns:

Sunt de acord cu tine laughing Ptr ca nu sunt fanbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-te iubesc justiun biber.

| mateiescul1800 a răspuns:

Auzi este foarte adevarat ce ai spus u dar justin biber e un idiot toti colegii mei in special baietii il cred pe biber asta un mare idiot