| luana2001 a întrebat:

Voi ce va doriti de 1 iunie? Eu sa ma impac cu prietenul si un animal webkinz: terrier alb.

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Imi doresc sa fiu fericita si sanatoasa happy.

14 răspunsuri:
| marius14 a răspuns:

Pai sincer chiar nu stiu... poate sa fie afara soare si frumos ca plec in excursie la bucuresti big grin

| LucAndrei a răspuns:

Sanatos, cum a zis si SoL, si deja parintii mi-au luat o piscina INTEX.

| cannes112 a răspuns:

Sa reusesc sa-mi refac bicicleta pana se termina scoala si sa am o noua "prietena"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eiii, ce pot sa-mi doresc? doar sanatate.si niste bani mai multisori asa pentru o masina.cam atat. daca e si o blonda, pe scaunul din dreapta nu ar fi rau.in rest, nu as mai vrea nimic.asa o vila cu piscina, cu o viisoara in gradina, o livada in spate cu doua trei capre prin ea si vreo 10 stupi de albine.sant modest.asa sa ne ajute Dumnezeu.

| xtina a răspuns:

Vrei sa-ti dau terrierul meu alb? Da sa nu-l mai dai la nimeni!
Eu imi doresc ca prietenul meu sa ma placa din nou si sa am de toate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti ne dorim tot timpul cate ceva, dar ce-o sa primeasca in schimb, multi dintre noi la 1 iunie, ii saracie http://standard.money.ro/macro/7-luni-de-saracie-poate-7-ani-7453.html

| karellen a răspuns:

Un Htc Desirewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau salariul meu sa vedem daca il da la timp ca altii il dau cu intarziere

| raoulalexis a răspuns:

Eu nu imi doresc decat o ocarina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu...sa fiu sanatoasa, fericita si alaturi de prietenii mei:X

| sporadic a răspuns:

Pe mine nu m-au intrebat ce imi doresc nici cand eram mic de tot la gradi! ma pui pe ganduri cu intrebarea asta, poate un MP3 mic dar bun? dar poezii nu spun!

| xxx_5362 a răspuns:

Imi doresc sa vina prietenul acasa si sa petrec toata ziua cu el...

| adelaroman79 a răspuns:

Hmmm.
Sa fiu sincera nu m-am gandit la asta pana acum.
Dar.Cred ca o zi impreuna cu familia mea, fara nici un deranj rolling eyes, m-ar face cea mai fericiitalove struck.

| Bacemi a răspuns:

O singura dorinta. Dar e cam greu de indeplinit. Distanta e o piedica mare.