| DeeaDeutss a întrebat:

Voi ce va doriti de craciun? eu imi doresc sa imi revad familia si colegii.ca anul asta am plecat in germania si mie tare dor de ei.:X:Xcryingcryingdau funda pentru cel mai frumos raspuns

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Pai eu vreau de craciun ca mosul sa-mi puna sub brad un bilet de avion cu care sa plec acasa, caci eu la fel vreau sami revad familia si prietenii. La fel sunt plecata in Spania de 3 luni, si mor de dorul lor. Ar fi cel mai mare si cel mai placut cadou, sa fiu cu ei alaturi, cu Tatal meu, cu fratiorul mai mic, cu matusa si bunicii, cu prietenii si cu baiatul pe care il iubesc nespus de mult. Dar fiind cu gindul ca acest craciun nu-l voi petrece alaturi de cei dragi, doar alaturi de mama mea, mi-as dori un al doi-lea lucru, sa-mi fac un prieten dragut, sau mai bine zis un iubit, caci simt nevoia de cineva care sa ma iubeasca si sa-l iubesc. Si al trei-lea lucru mi-as dori bani, multi multi bani. Sper ca macar unul din aceste lucruri sa il primesc de craciun.

| DeeaDeutss explică (pentru Lilia2621):

O sa vezi ca cu timpul o sa iti faci multi prieteni.si oricum prietenii adevarati nu o sa te uite niciodata:X:X

| vasilevasi a răspuns (pentru Lilia2621):

A doua dorinta ti o pot indeplini eu, adica sa ti faci un prieten, adica un iubit.ce spui?

5 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Vreaun bani gagici si toate alea dacel mai mult vreau sa ma imbat de craciun panamatrezesc de revelion si atunci in chiloti pe strada sa numar 3 2 1

2012 care se freaca cu mine de anul nou (donsoare)

asta imi doresc sa ma lege una de pat sa ma bata sa ma linga si toate valeu ce excitant e jocu vreau ceva tu ce vrei oare eu ce naiba mai vreau fa ce stii si fac ce stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O chitara, atat.happy

| didi24mai2003 a răspuns:

Pai eu vreau jucarii i-am facut lista mosului si mi-a luat-o nu mai pot modifica dar la anul viitor ii voi cere bani(multi)caci vreau sa merg la disneyland...