| Xonia a întrebat:

Voi ce va luati de acasa cand plecati la mare?
Vreau o lista
fundita

Răspuns Câştigător
| fashionaddict a răspuns:

Creme de soare, ochelari de soare, bani, costum de baie, haine de schimb, lenjerie de pat, telefon, mp3, ceva machiaj, pastile, o carte, palarie, prosoape, geluri de dus, sampoane, tampoane, geanta de plaja, spray pentru tantari, dezinfectant, deodorant, slapi, camera foto, saltea, minge happy

7 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Imi iau fundite, sa am ce sa impart vanatorilor de fundite.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi haine, costum de baie, prosoape, crema de soare, ochelari, aparat foto, telefonul, sapca, mp3, castile de la telefon, machiajelehee hee pentru seara si ce mai este necesar, astea sunt in primul rand. a da si slapihee hee

| love44katyp a răspuns:

Un prosop mare pe care sa stau si unul mic cu care sa ma sterg
ochelari de soare
crema
sapca
o sticla cu apa (daca nu-ti iei bani)
reviste
minge de volei daca ai pe cinava cu tine
saltea de apa
hainehee hee cam atat...
Funditssa?

| PiCcaCciu a răspuns:

Pai :
1.Haine.
2.Crema de soare.
3.Bani (LOVELE).batting eyelashes
4.Slip.; x
5.Prosop mare, pe care sa stau.
6.Prosop mic cu care sa ma sterg.
7. O sapca.
8. Ochelari de soare.
9.Laptopul.
10.Mp3, mp4.
11. I phone.
12.Telefonul.
13.Camera foto.
14.Prietenii cu mine, ca sa nu ma simt singura.
15.Masina pentru ca cu ea merg la Mare.
16. Minge. Ca sa ma joc in apa.
17. 4 sticle cu apa dar daca am bani nu imi mai trebuie.
18.Salteaua pe care o sa stau pe apa.
19.Accesorii.
20.Incaltaminte.
21.Reviste ca sa nu ma plictisesc.
22.Coronite.
23.Mahiajuri,; x.
24. Jurnalul.
25.Nintendo`ul.
26.Play stationul meu mic.
27. Spuma de par.
Cam atat.
Dupa cat am scris ar trebui sa imi dai fundita, ca ma spanzur.

| raisa1993maria a răspuns:

Costum de baie, haine de schmb atat haine subtiri de vara cat si blugi sau bluze pentru seara cand ies prin statiune, ochelari de soare, creme pentru bronz, pasta si periuta de dinti, gel de dus, sampon, papucibig grin in mare cam atat

Răspuns utilizator avertizat
| candycane16 a răspuns:

Bani, lenjerie intima, haine, palarie, crema de soare, ochelarii de soare, sampon, sapun, creme(p/u hidratare), costumul de baie, prosoape, carti, telefonul, slapi, etc.happy