| larya234 a întrebat:

Voi credeti ca o sa castigati la concursul camprock2 eu nu pentru ca am auzit ca e cu tragere la sort si din cati sunt...

Răspuns Câştigător
| ChocolateDroid a răspuns:

E bine totusi sa ai o speranta.
Si eu particip big grin Si am paticipat la toate concursurile de pe disney dar nu am castigat niciodata nimic. Sunt cam ghinionista happy Dar cine stie... Poate vei avea norocwinking

7 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Nu am sanse...la cat noroc am...

| Rayyy a răspuns:

Da, ai dreptate.sunt foarte mici sanse ca o persoana anume sa castige, avand in vedere cata lumea a participat.
Dar niciodata nu se stie ce sa poate intampla, poate ai noroc, mai ales daca ai dat si raspunsul corect! Eu iti urez succes happy

| Aleeeeeeee a răspuns:

Si eu am participat happy e primul concurs disney la care particip, nu am castigat niciodata la un concurs cu premii sad.

| Buttercup30 a răspuns:

Tabara star a castigat. dar dupa aia s-au mutat toti la camp rock
funda?:*

| Buttercup30 a răspuns:

Ba, asta care mi-a dat stupid.
observ ca nu ai suficienta minte sa observi ca n-am inteles intrebarea. rolling eyes
de fapt nici n-am citit-o pana la capat.
nu mai puteai tu sa traiesti ca iti intra raspunsul meu in ochi phbbbbt

| ChocolateDroid a răspuns:

Multumesc pentru fundita :*:*:*

| LeGeNdA14 a răspuns:

Hei daca vrei sa stii eu am castigat