| doriangrayro a întrebat:

Voi cum va alegeti campingul sau locul unde vreti sa stati cu cortul?

1 răspuns:
| Crissena a răspuns:

Obligatoriu cu utilitati, curate (caut recenzii sau comentarii), caut vecinatati, obiective, animale-insecte. La mare ma feresc de campinguri fara vegetatie (obligatoriu trebuie sa am de undeva umbra pe cort). La munte - sa am dotari si apa calda, sa nu ma calce animalele si sa nu fac frigul, totusi. Eventual, in caz de nevoie, caut si cazare de rezerva.

Numai bine