| CriSslsa3 a întrebat:

Voi de unde ati aflat de site-ul TPU(Toti Pentru Unu)?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Cautam ceva, dar nu mai stiu ce si am dat peste.

17 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Pitzipoanca.org. Avea un banner catre TPU.

| Adry a răspuns:

Google search.

Anna
| Anna a răspuns:

De la cea mai buna prietena a mea, eileenhappy

| CriSslsa3 explică:

Anna si prietena ta cea mai buna eileen de unde a aflat?(Scuze ca intrebdar sper sa nu te superi pe mine)

| Dara a răspuns:

Dădeam o raită prin câteva bloguri şi undeva într-un colţ am văzut TPU.ro.

Anna
| Anna a răspuns:

A cautat ceva pe google si a dat de o intrebare pus de pe tpu.si asa mi-a spus si mietongue

| CriSslsa3 explică:

Eu am cautat pe google un program de editat poze si era acolo si site-ul TPU

| pufy a răspuns:

Google

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu lafel.am scris o intrebare pe google si am dat de sait

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautam pe google si am dat peste o intrebare in legatura cu vaccinul antitetanos neonatal.pana atunci nu il observasem dar de la un timp ii vad sigla mai peste tot, cee ce este foarte bine.

| RamonaMn a răspuns:

Am vrut sa aflu un raspuns la o intrebare ce ma macina iar aici pe T-P-U l'am aflat si mi s-a parut interesant si tup la pagina de logare big grin

| mioara a răspuns:

Intamplator

| Criiss16 a răspuns:

Cautam ceva pe google si acolo a aparut cv cu tpu.ro

| Bianca26bb a răspuns:

De la tine, draga! laughing tongue

| CriSslsa3 explică:

Stiu biank, de abia ieri te-ai inregistrat si tu pe TPUwinkingbig grin

| Crys_5187 a răspuns:

Cautam ceva pe google si am dat peste o intrebare (TPU).

| ICanLoveYou a răspuns:

Cautam cv si din greseala am dat peste asta