| aroteo a întrebat:

Voi dormiti noate numai in chiloti?

Răspuns Câştigător
| ZuHuXχX a răspuns:

90% din zile din An -->Chiloti 5%--> Haine (mie prea somn)5%--> pijama Fundalaughing

6 răspunsuri:
| Alexutza_7927 a răspuns:

Nu dorm in pijama!
dar cand e extrem de cald dorm in boxeri

| Pisicanazdravana a răspuns:

Evident ca nu! in primul rand putem raci si in al doilea rand e chestia de bun simt fata de cei din jur( mama, tata...mai ales tata)! fundita?batting eyelashes

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Doar vara cand e f cald dorm in boxeri si bustiera

| roxyana03 a răspuns:

tongue... in pijamahappy sau intr-o rochita scurta de searahappy... pentru fete
la baietii. da putetii dorii si in Chilotii.dar si in Boxerihappy

| Broadband a răspuns:

Dorm cu 3 randuri de haine

de...
e prea frig in frigider

| aroteo explică:

Eu dorm in aproape in fiecare zi in boxeri, doar iarna dorm in pijamale