| Levya a întrebat:

Voi n-ati vrea sa fiti vedete?happy

Răspuns Câştigător
| RoByTzU123 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu un cantaret faimos

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde ce fel de vedeta. Sa fi o tarfa (a trebuit s-o spun) ca alexandra stan si sa fi celebra aratandu-ti fundul si picioarele pe unde apuci, si cantand muzica comerciala si fiind pitzi doar pentru faima sau sa fi ca Taylor Swift, draguta, decenta care reuseste sa aiba un succes incredibil cum a dezvaluit ea intr-un interviu "am reusit sa vand destul de bine cu hainele pe mine". Tu la care fel de vedeta te referi? La aia promovata pentru talent, sau aia promovata pentru corp?

| Levya explică (pentru Adry05):

Cea pentru talent, logic happy

| Adry05 a răspuns (pentru Levya):

Inseamna ca esti o fata inteligenta de ai facut aceasta alegere. happy

| Hmmmm a răspuns:

Nu, nu...As vrea sa fac spume la gura (de la bere); sa ma umezesc inghinal (de la femeie). Cred ca mi-e de ajuns!

| NoShit a răspuns:

Nu, dar mi-ar plăcea să ştiu să fac ciorbă.

| Xtadelo a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru tine vedeta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei nu cred ca este prea frumos sad... Sincer gandeste-te sa dai autografe toata ziua aiurea atate-a pe cap, numai ca primesti bani ca in rest... Nu crezi ca este asa?

| Lauria a răspuns:

Eu aş vrea.Dar toate lucrurile au un preţ.

| Morrigan a răspuns:

Nu.

| lSarcastiquel a răspuns:

Da eu as vrea sa fiu o cantareata celebra la fel ca Inna sau Alexandra Stan, imi place sa cant foarte mult si de aceea poate voi reusii...pa

Răspuns utilizator avertizat
| cataleya a răspuns:

Crede-ma! cine nu ar vrea laughing

| abyy95 a răspuns:

Ce intrebarestraight face...

| bbyu2 a răspuns:

Ba da... as vrea sa fiu o soprana celebra, de asta iau era de canto cu o soprana si sper ca in viitor sa fiu si eu la fel ca ea. Pe langa asta cant si muzica usoara.:-) Imi place mai mult muzica clasica, chiar daca se zice ca nu se castiga bine din asta. Nu ma gandesc la bani, ci sa fac ce`mi place cel mai mult

| AlinDark14 a răspuns:

Intr-un fel da dar nu pentru faima si bani pentru talent si ca stiu ca fac ceva maret.

| Aliader a răspuns:

Eu as vrea sa fiu bucatarbig grin imi place sa gateschappy