| SweetThings a întrebat:

Voi personal, cu ce program modificati poze?

18 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Bună.
Eu folosesc doar două site-uri pentru modificatul pozelor; pentru că sunt foarte bune, spun eu. =)
Acestea sunt :
PicMonkey http://www.picmonkey.com/
Şi Photoshop http://www.photoshop.com/home
O zi bună.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Adobe Photoshop

| DeeaDeutss a răspuns:

Photoscape>:d

| LowWw a răspuns:

Cu PS cs4 sau cu Painthappy

| Elsiane a răspuns:

În ultimul timp foloseam Paint (pentru că nu prea mă pricep la calculator să instalez programe sau ceva de genul) dar am instalat Photoshop (adevărul este că e greu) și Gimp 2, care este foarte simplu de folosit.

| Madda a răspuns:

Photo Scape, Photo editor si uneori folosesc photo instrumenthappy

| Elektro a răspuns:

Photoshop CS6

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai pana acum am folosit phoinstrument, photoscape si pizap, dar mi-am da seama ca photoshop cs5 este mult mai bun decat toate 3 la un loc, la inceput mi s-a parut greu de folosit, insa dupa ce vezi vrei 3-4 tutoriale nu va mai fi greu deloc.

| mihaitaLGP a răspuns:

PhotoImpact 12, este foarte complex si usor de lucrat.

| TheDifference a răspuns:

Photscape pe pc si picsay pe telefon

| LikeACandyxD a răspuns:

Photoscape

| MisterToast a răspuns:

Photoscape 3.6.2 și PhotoFiltre 6.5.1. Ultimul este profesional, dar pe înțelesul tuturor noobilor.

| enola11pink a răspuns:

Fotoskype,photoshop cs4, pizap... dacă vrei să vezi şi demonstraţii dă-mi add pe skype:pokemon_rock1029

| Irinnaaa a răspuns:

Psotoscape - pentru filtre si lucruri relativ usoare ( de genu' taiatul unei poze sau modificarea unei dimensiuni ), pentru ca este destul de usor de manevrat.
Gimp 2 - pentru lumini, imperfectiuni ale pozei... in fine, cam tot ce vrei si ce nu vrei.
Irfanview - pentru filtre.
Si www.pixlr.ro, din nou, pentru multitudinea de filtre pe care o are.

| 12UFFY a răspuns:

Adoble Photoshop cs5

| Ancien a răspuns:

Photoscape dar acum folosesc photoshop cs5 happy

| transsa a răspuns:

Pe telefon cu: FxCamera, PicsArt, Cymera.
Pe pc cu: PhotoScape.