| DaughterOfDarkness a întrebat:

Voi primi saptamana asta un lg kp501 cookie. Credeti ca e bun? Daca il scap pe jos rezista?

Răspuns Câştigător
| BalonashCuHeliu a răspuns:

Si eu am d'ala.si l'am scapat pe jos de 1000 de ori.si inca mai merge.desi e cam zgariat.Si da e bun. Difuzorul merge destul de tare, Poti sa'i bagi card de memorie, Bateria te tine mult daca stii cum sa o formatezi, are camera de 3 mp, si pot spune ca e destul de buna.Doar ca eu sunt obisnuita cu aparat foto profesional si poate de'aia mi se pare ca e cam naspa. Da in res e okeyhappysper ca te'am ajutat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci telefonul este bun dar avand in vedere ca are touch screen. daca il scapi pe jos poti sa ii spargi ecranu fiind foarte sensibilwinking

| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

Eo am din ala.sh e rezistent credeama.pai.astept fundita.happy Good Luck

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu se intampla nimic daca il scapi jos.
l-am scapat de 1000 d orihee hee
pa, pa.