| mafychokko05 a întrebat:

Voi stiti daca sakura si sasuke se saruta in >realitate(episoade)? laughing daca da. dati-mi si mie un link cu episodu

Răspuns Câştigător
| XxblackangelxX a răspuns:

Noolaughinglaughinglaughing ca asta e un anime de actiune nu de amor

1 răspuns:
| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Nu s-au sarutat inca da so transformat Naruto in Sasuke si era sa o sarute pe sakura poate in ultimul episod o sa se intample ceva miracol si daca vrei sa te uiti la episoade uite aici un site http://anime.kage.ro/anime/naruto/ si vezi ca apare in fiecare joi cate un episod nou