| anonim_4396 a întrebat:

Voi unde va gasiti inspiratia?

Răspuns Câştigător
| KattyUnknown a răspuns:

Uitandu-ma pe geam, la oameni, natura, aer proaspat, cerul... si restulbig grin

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cand ma dau in leaganul din curte cu o patura pe mine ascultand muzica, inconjurata de flori. E idealhappy

| camy417 a răspuns:

Eu prin somn. dar de fiecare data cand ma trezesc uit ce am visat si iar o pierd

| bloodyhell a răspuns:

La mine in oras este o casa mica parasita de unde se vede tot orasul si de obicei ma duc acolo sa stau.

| LaraDot a răspuns:

Eu mereu mi-o gasesc cand fac dus laughing. Pare ciudat, dar chiar functioneaza.

| Kyrie a răspuns:

Exist de 17 ani, deci tot ce-am vazut pana acum de cand cu existenta mea, imi gasesc inspiratia bazata pe informatiile absolute din care mi le produce subconstientul in timpul somnului pe planul tuturor imaginilor vazute si nevazute in tot acest timp, iar la trezire ma umplu de inspiratie big grin laughing

| MariusF23 a răspuns:

Music Positive!

| BellaKiოNana a răspuns:

In muzica big grin

| 18cm a răspuns:

Cand ma plimb cu prietenii sau cand stau cu acea persoana specialawinking(dar am momente rare langa persoana aia laughing )