| Bianca26bb a întrebat:

Voi urmariti French Kiss pe KissFM?(doar curiozitatebig grin)

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu.big grin

| DenissaDeea a răspuns:

Da doar cand am timp.

| Bianca26bb explică:

Regis, e pe Kiss FM, de lu-jo. Incepe la ora 10 jumate noapte (22:30). Este o emisiune in care sunt cativa oameni (prezentatori) care ajuta alti oameni cu unele probleme (cum ar fi unu a fost inselat de altu si nu stie ce sa faca ). happy. Sper sa nu fac publicitate daca am spus acest lucru happy

| sergiu25bc a răspuns:

Eu sincer da.De luni pina joi de la ora 22 45 pina la ora 2 noaptea. Dar uneori ma enerveaza ca suna multi care sunt ba drogati, ba ametiti bine, si ma ca eneevez.Suna multe copile care nu stiu nici ele ce sa faca dapoi ce sfat sa le dea Dani.

| leluc a răspuns:

Nu

regis
| regis a răspuns:

Nu. E fain? Care e ideea, cine e realizator si la ce ora e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Datongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place ff multlaughing

| Crys_5187 a răspuns:

Da, eu urmaresc.Este misto.