| MissAvocado a întrebat:

Voi va uitati la fenomene stranii? eu ma uit chiar daca sunt destul de infricosata de ce e pe acolo

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place sa ma uit la asa ceva, imi place foarte mult emisiunea si comentariile.

| Elena1234456 a răspuns:

Da ma uit, dar doar cu prietenele melewinking. Sunt foarte scarry secventele... cand am chef de ceva infricosator, imi sunt prietenele si le invit sa doarma la mine - neaparat vinerea.Si la ora 22 ne uitam la fenomene stranii.de la 00 povestim incontinuu happy ca de dormit nu prea putem.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da ma uit, imi plac foarte mult, sunt destul de infricosatoare, dar este o emisuine foarte buna.

Răspuns utilizator avertizat
| darkstar a răspuns:

Http://www.dump.ro/......-avi/24079
Descarca filmul asta si nu o sa mai trebuiasca sa te uiti niciodata la fenomene stranii! >:)

| Berta12 a răspuns:

Da si eu ma uit desi dupa accea imi este frica happy