| Cristina788 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat din liceu, si as vrea sa fiu cu el... dar faza este ca m-am interesat daca are prietena si un baiat mi-a zis ca nu stie sigur dar in ultima vreme tipul iesea cu o fata Elena de la 10 a C, l-am intrebat pe altul si la fel mi-a zis si el ca acel tip umbla cu Elena in ultima perioada dar acum nu stie sigur daca mai e cu ea sau nu, s-ar putea sa nu mai fie pentru ca nu prea i-a mai vazut impreuna. Asa mi-au zis majoritatea, si nu stiu ce sa cred, voi ce credeti ca tipul acesta care-mi place de el, are prietena sau nu?

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Vorbeste cu el.

| Alina a răspuns:

Si daca n-ar fi cu Elena, e clar ca ii place de ea, atata timp cat ies impreuna...

Daca vrei sa fii cu el, ar fi bine sa-i declari sentimentele tale si sa-i spui ceaa ce crezi si de la el vei afla si adevarul, daca are sau nu iubita.

| Symona a răspuns:

Y nu cred... Oricum ar trebui sa vb cu el happy
Asa e cel mai bine ...ca sa te convingihappy

| Cristina788 explică:

Am vb cu el si a zis ca nu mai este cu ea de saptamana trecuta, si l-am intrebat daca vrea sa mai fie cu ea? si a zis ca daca ramane singur poate se impaca cu ea dar nu stie sigur.