| Соlorful a întrebat:

Voua ce vi se pare cel mai important: Dragostea, Sanatatea sau Banii?
Au vreun rost una fara cealalta?thinking

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Ideal ar fi toate trei, fiecare cu "rostul" ei!---totusi, consider ca daca dispui de sanatate pe celalalte doua ti le poti "rostui" cumva!

52 răspunsuri:
| clickdreaptadelete a răspuns:

.este o zicala...banii nu aduc fericirea dar o intretin asa ca daca ai parte de sanatate si dragoste banii nu prea conteaza.decat strictul necesarr...

| AndreDeeaA a răspuns:

Sunt de parere ca dragostea adevarata rezista chiar daca nu exista bani sau sanatate
sanatatea cam depinde si de banilaughing
iar banii ...degeaba ai daca nu ai sanatate sau o persoana draga cu care sa te bucuri de eihappy

oricum pentru mine cea

| StarMagda a răspuns:

1.Sanatatea.Fara ea nu poti face bani si nici de dragoste nu prea ai chef cand ai diabet sau cancer, de exemplu.
2.Bani.Nu comentez de ce.asta e parerea mea, pentru mine.
3. Dragostea.E importanta dar eu sunt mai realista si vad lumea si timpul in care traiesc.

| Horanhugsme a răspuns:

1.sanatatea
2.dragostea
3.banii

| vio_9808 a răspuns:

Fiecare e foarte innportanta...dar cea mai inportanta e sanatatea pentru daca nu ai sanatate nu poti face nimic

| Dyva_1008 a răspuns:

Toate impreuna sunt combinatia perfecta :X...sanatatea e cea mai importanta, dragostea iar apoi banii!(in teorie)...insa uneori cand apare dragoste si mai apoi problemele in dragoste uiti de sanatate, iar in ziua de azi ca sa fi sanatos ai nevoie de bani pentru hrana etc.Parerea mea e ca pentru fiecare persoana au alta ordine in viata lorhappy

| arekussa a răspuns:

Eu nu cred ca ar fi inseparabile. Ca sa-ti traiesti viata cum iti doresti ai nevoie de toate 3...
Dar daca nu le poti avea pe toate poti sa lupti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand banii pentru ca nu te poti trata fara bani. In al doilea rand sanatatea si in al 3 lea rand dragostea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai important: banii

apoi sanatatea

dragostea nu conteaza!

| Krpsuu a răspuns:

Cel mai importanta este SANATATEA. Daca esti sanatos poti avea toata dragostea si toti banii.Eu asa consider.Parerea mea. Daca nu ai sanatate, la ce folos banii? Cum sa ii irosesti?

Daca au vreun rost una fara cealalta? Da au rost.Trebuie doar sa te bucuri de viata. Dragostea o poti gasi in fiecare zi, intamplator poate.Banii,da-i incolo ca aduc numai necazuri.Doar sa fii sanatos si sa te bucuri de ceea ce iti ofera viata
happy

| giulia_8691 a răspuns:

Sanatatea

| Diana1172 a răspuns:

Cred ca dragostea si sanatatea sunt la fel de importante. Daca ai dragoste fii sigur ca si sanatate iar banii.nimeni nu zice ca nu sunt importanti dar pentru mine cel putin nu se compara cu celelalte 2happy

| anutzzaa a răspuns:

Toate in aceasta ordine: sanatate, dragoste, bani. Sanatate pentru ca daca esti sanatos poti face multe, dragostea pentru ca daca esti iubit esti fericit, si poti sa fii fericit daca le ai pe cele doua si chiar neavand bani multi.

| princess_8434 a răspuns:

Sanatatea dragostea si apoi banii pentru ca fara sanatate nu ai bani ia fara bani nu ai dragoste

| ciokolata_2743 a răspuns:

Cred ca cel mai important este sanatatea apoi dragostea si in ultimul rind banii.Parerea mea este ca daca ai sanatate poti munci si poti cistiga bani, iar dragostea este mai importanta ca banii dar nici mai importanta ca sanatea.

| ionutz122 a răspuns:

Sanatate si dragoste ca banii i faci u

| ofelia_8046 a răspuns:

Toate sunt strans legate intre ele printr-o stare, insa daca sanatatea ii prezenta si celalalte poti sa le creezi tu big grin

| twister a răspuns:

Dragostea si sanatatea

| byanka_8602 a răspuns:

Sanatatea

| iliepop a răspuns:

Sanatatea!, la mare distante de celelalte. Apoi dragostea, si abia apoi bani.

| Sabb_3028 a răspuns:

Dragostea. love struck

| Cicio_1057 a răspuns:

Cea mai importanta? sanatatea, categoric! apoi banii si dragostea. de ce? degeaba iubesti un om si sunteti fericiti daca muriti de foame.

| bubuta a răspuns:

Sanatatea ca asta e pe primul loc si dupa accea lasam loc la cele lalte