| Lynna a întrebat:

Voua cum vi se pare melodia Seniorita? Eu pur si simplu m-am indragostit de ea. Nu stiu de ce. Tocmai am venit din tabara unde o ascultam incontinuu cu colegii. Voua va place? Sau spuneti-mi ce alte melodii va plac foarte mult. Funda si vot.

6 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Ba da e super, mai ales gagica aia laughing

eu mai ascult si:

pitbull feat marc anthony- rain over me

loverush aia cu yeke yeke 2011

morris - because you

andra -telephone

amna - tell my why

etc

| Broadband a răspuns:

Adevarat simona

cea mai tare sweet love cu liviu hodor

| annkaa a răspuns:

Da e super misto si mai au scos una super Sunrise Inc-Nina:X:Xo adoorr uite cateva melodii fainebig grinelia-dale, Emil Lassaria-guantanamera, Emil Lassaria-9mm, Dj Sava ft Andreea-free, Sunrise Inc-yanna, Matteo-champion, Morris-uh la la, Inna-club rocker, Inna-dancing lambada, Play and Win-ya Bb, Xonia-why
sper sa-ti placa:*

| Cry11 a răspuns:

Sunt se aceeasi parere cu grenada si simona.

| simona3272 a răspuns:

Melodia cea mai faina e asta http://www.youtube.com/watch?v=LHqou_4IypA&feature=player_embedded#at=102. seniorita e tare dar si linkul de mai sus e tare.

| ღCARMELAღ a răspuns:

Imi place. Imi mai plac melodiile de Connect-r