| St3fanuTz a întrebat:

Voua de cine va place cel mai mult de la "Romanii are talente"?

7 răspunsuri:
| Șeerbi a răspuns:

In primul rand este "Românii au talent", iar preferatul meu cred ca este Domnul de 82 ani, femeia care canta opera, si baiatul de 15 ani, fetita de 9 ani care spune cuvinte si propozitii invera, Alexandru cel ce canta sau vorbea rapid happy

| St3fanuTz explică:

Stiam ca este "Romanii au talent" dar am facut si eu o gluma...si da! astea da talente adevarate!

| JustMe47 a răspuns:

Raperul e cel mai tare! Respect

| Doηηa a răspuns:

Deocamdată, nimeni.
Halal talente...

| Kazimir a răspuns:

De tipu ăla Kazimir care a scos flăcări pe cur... so hardcore!

| wizopo2 a răspuns:

Ala cu vioara care canta de la spate si ala cu sa trecem la treaba care imita masini

| vladdd16 a răspuns:

Fata care danseaza la bara happy