| candydream a întrebat:

Voua va place Dakota Fanning? Mie imi place de cand eram mica si ea la fel era mica dar am observat ca nu este atat de populara pe cat ar trebui.Am intrebat prin clasa si multi nici nu au stiut cine este.

4 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Buna! eu am auzit insa nu prea stiu ce sa spun despre ea deoarece nu stiu prea multe detalii.

| MistikkGirl a răspuns:

Mie una imi place ft tare, dar din cauza pistruilor, e cam uritica, eu am cunoscut-o de la jane (Twilight, Volturi)

| Giulia_7302 a răspuns:

De fapt, nici eu nu am auzit de ea. Dar afla mai multe despre ea de pe www.starmania.ro

| AlexSala a răspuns:

Are perspectiva dupa parerea mea.