| mia100خوبصورت a întrebat:

Voua vi se pare normal sa mergem sambata la scoala? Trebuie sa recuperam vacanta!? Vacanta e vacanta!

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu recuperezi nici o vacanta.
Zilele de 2 si 3 mai au fost declarate libere pentru bugetari, cu conditia recuperarii lor in 2 sambete din aprilie. Profesorii si invatatorii fiind bugetari sunt si elevii liberi, tot cu aceeasi conditie, a recuperarii.

| Xtadelo a răspuns:

Eh, eu nu voi merge big grin

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Este cel mai incorect lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie sa mergi, si nu e vacanta, sunt doua zile libere ale oamenilor muncii, dar iti ofera si tie aceste zile libere.cu conditia sa le recuperezi, sambata. si mai nou, am auzit ca cine nu se duce sambata la scoala nu beneficiaza de zile libere, asa ca...alege.tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mi se pare normal.
Dacă trebuie să mergi, mergi asta este, nu mori pentru o zi.
Te pup!

| SkrillexForever a răspuns:

Eu nu ma duc sambata asta ca am ore pana la 3 aduc o motivare de mana si gata big grin

| Leik0 a răspuns:

Eu nu merg ma doare-n flex rolling on the floor