| tpuareproblemetehnice a întrebat:

Vr si eu provocari pentru scoala. q prietenii in pauzelaughing

5 răspunsuri:
| motherfuckerstyle a răspuns:

Preferata mea:sa mearga cu o fata mai grasuta in spate toata clasa sau scoala[eventual daca sunteti rai. prin toata scoala]si daca canta Paula e vacuta, ce nu face doar muu...e si mai tarelaughing

| Ryuk751 a răspuns:

Joca ba'za, jocul ala in care o pers tine mana la spate si altii il lovesc cu mana si el trebuie sa ghiceasca cine l-a lovit, lapte gros.

| pokiD a răspuns:

Deci provocari cu [u]prietenii[/u]:

1. Te provoc să ii bagi mana in pantaloni lu.
2. Te provoc să iti dai 2palme.
3. Te provoc să ii dai 2palme lu.
4. Te provoc să faci ca maimuţa.
5. Te provoc să iti arunci încălţămintea pe şcoală
6. Te provoc să inghiţi un gandac / o piatră / orice altceva.
7. Te provoc să iti tai păru. laughing
8. Te provoc să te legi la gura cu scoci.
9. Te provoc să nu vorbesti toată pauza/ziua.
10. Te provoc să imi dai xx lei.
11. Te provoc să îmi faci oral (18+)[ Doar daca este fată. poti face asta si cu baieti daca esti pă inverssmug ]
12. Te provoc să ma lasi sa iti bag mana la pussy [ Daca este fată ]

.etc, etc. :]

| Nicusor_Andrei_1982 a răspuns:

Va provoca sa faceci mancare toata noaptea