| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste sfaturi despre cum as putea sa-mi petrec ziua de nastere....Adica cum as putea sa-mi decorez camera.Vreau niste muzici. Vreau siteuri cu muzica.

Dau funda +raspuns la o intrebare

5 răspunsuri:
| Iris1997 a răspuns:

Pai daca ai 15 + ti-as recomanda sa faci o petrecere la un restaurant sau eventual daca vrei sati petreci ziua cu cativa prieteni invitai la o pizza sau ceva.

| Elenaambasada112233 a răspuns (pentru Iris1997):

Eu implinesc 12

| Iris1997 a răspuns (pentru Elenaambasada112233):

Pai atunci incearca la o cofetarie sau daca e sa faci acasa, pentru decor ai nevoie de baloane decoruri etc. cat despre muzica asculta RadioZU! sau ProFM, noteaza de acolo ce melodii iti plac si pui pe cineva sa-ti faca un CD.
de ce nu prea tin cu petrecerea acasa? pentru ca ai de cheltuit + ca la sfarsit stai o gramada sa faci curatenie, presupun ca ai covoare ce se spala greu nu gresie ca la restaurant sau cofetarie.Infine e alegerea ta eu ti-am dat cateva alegeri...

| MariaBoomBonik a răspuns:

Ai putea sa-ți alegi câțiva prieteni si sa mergeți la film si apoi la pizza hut la Mc, KFC(depinde ce alegi tu) sau dacă preferi sa ți-o faci acasă ai putea face un CD cu melodiile tale preferate ar putea sa rămână 2/3 prietene la tine si sa stea peste noapte.

| MariaBoomBonik a răspuns:

Ai putea sa iti alegi câțiva prieteni si sa mergeți le un film si la pizza sau Mc, KFC(ce vrei tu) sau ai putea sa iti iei 2/3 prietene si sa faceți o petrecere in pijamale. Sper ca te-am ajutat