| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Vreau niste site-uri cu statusuri da nu ceva de genu www.statusui-messenger.ro astea-s cele mai penibile site-uri au adagugat o data mai multe statusuri la un loc si gata ala-i site-u. Ce tampenie. vreau ceva de genu http://www.statusuri.name/statusuri/expresii asta da site. Vreau un site pe care sa gasesc de fiacare data macar cate un status nou:X

Răspuns Câştigător
| Shuellen a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/

Cel mai tare site...Are tot felul de statusuri. Mai greu e sa alegi

1 răspuns: