| DenizaVonDe a întrebat:

Vreau niste site`uri de socializare! Merci:*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_social_networking_websites, aici le găsești pe toate!
Pa, pa.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://faraplictiseala.weebly.com, nu prea intra lumea, pe chat, nu situ de ce, dar am vizitatori...si o multime de lucruri interesante... sper ca iti place

| hummer24 a răspuns:

Facebook e cea mai buna happy da

| BiaSiAtat a răspuns:

Facebook
Twitter
Bebo
Habbo
Tribe
Blogger
The wool
YouTube
Imvu
Second Life
Friendster
Ryze
NeoPets
Digg

| SamSon a răspuns:

Hi5, twitter, mispace, facebook, netlog, blog

| LostHappiness a răspuns:

Facebook, hi5, myspace, netlog, badoo, sunt o gramada. Distractie placuta pe ele! happy

| Ramonaaaa a răspuns:

Hi5, Facebook, My space, Twitter, Penguin,Tagget, Neogen, Zorpia, Clopotel, Skype, Netlog, Linkedln.

| Intruder19 a răspuns:

Facebook,hi5,google plus, myspace.

| georgiana_5872 a răspuns:

Hi5, facebox, tagget, neogen, my space, zorpia, twitter.big grin

| AAD a răspuns:

Bascalie!happy

| DenizaVonDe explică:

Multumesc Frumos, @Legiuitoarea! [Si multumesc si celorlalti]

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Plăcerea a fost de partea mea să te pot ajuta și eu mulțumesc pentru aprecieri.
Pa, pa.

| yyulianyy a răspuns:

Cuplari.ro

| Vivyana_Marya_2000 a răspuns:

Facebook,Ask.fm,Skype,Twitter,my space..si mai sunt...cu placere