| Pustii a întrebat:

Vreau programu yahoo hecker fara sa coste si sa mearga...si nu stiu de unde il pot lua. puteti sa ma ajutati?

4 răspunsuri:
| GeorgeRadu a răspuns:

Ce program hecker? Vrei sa zici hacker? laughing
Si nu este luati-va gandu' happy, toti vreti sa spargeti iduri de mess si prostii de astea vedeti-va de treaba voastrawinking. Cum ar fi daca toti ne-am sparge idurile in fiecare zi? Reflecteaza un pic si nu mai cere lucruri imposibile happy

| Denysuk_3788 a răspuns:

Nu exista asa ceva.Geopapy are dreptate. Ce ar mai fi si messenger-ul daca ar avea toti programul(care din fericire nu exista) pe care l-ai cerut tu? De ce ar mai vrea cineva sa aiba id daca ar stii ca in fiecare zi sunt mai mult de 100 de oameni care ii stiu parola? raised eyebrows

| covexrobu a răspuns:

Pai si daca ai sa gasesti programul spargi id-ul si persoana respectiva depune o plangere la politie. Tu ai sa faci inchisoare pentru violarea corespondentei private, poti face de la 6 luni la 3 ani. Ce zici merita? Sa nu imi zici ca nu te vor gasi ca nu te cred. Garantez ca in maxim 2 zile de la depunerea plangerii politia va bate la tine la usa.
Am uitat sa zic ca mai exista o metoda dar nu am sa iti dezvalui aceea metoda.