| stupid002movie a întrebat:

Vreau s afac intrecere cu colegele mele de la scoala de retete de dulciuri... ajutati-ma si pe mine cu niste retete usoare de dulciuri care nu trebuie facute la cuptor va rog.

3 răspunsuri:
| mihnea97 a răspuns:

Crema de ciocolata: iti trevuie o oala cu fund dublu, 1 l lapte, 1 cana zahar, 4 linguri cacao neagra, 5 linguri faina. Se pune la foc mediu si se amesteca ca sa nu se lipeasca de fund pana se intareste. Daca vrei, poti face tort cu crema asta cu vlat din biscuiti. Chiar azi am facut eu happy. Sper sa te ajute

| stupid002movie explică (pentru mihnea97):

Mersi:*mai ai si altceva?

| nobady a răspuns:

Cauta pe google, rete simple, din astea si o sa-ti dea