| Ella_6549 a întrebat:

Vreau sa cumpar cadouri de craciun! Unul pentru mama, unul pentru tata si unul pentru sora mea(are 6 ani)...Astept pareri! Funda

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Pentru surioara ta e destul de usor, o jucarie.
Mamei poti o bluzita, ori parfum, ori ceva pentru ingrijire: creme, lotiuni, daca e genul care se machiaza mai des: farduri.ori bijuterii
Iar tatathinking o camasa sau pulover sau ce tip de bluza stii ca poarta de obicei. ar mai putea fi ceas daca e genu care poarta, parfum.

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Surorii tale iai o papusa sau niste creioane colorate+o carte de colorat, mamei tale iai un fular de iarna, tatalui tau iai un pachet de cafeahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ot mama ia ceva de bucatarie
pentru ceva bautura sau tigari sau ceva scule
si pentru sora ta ceva barbie sau mai bine ceva in roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama o esarfa,o bluza,un parfum,un set de cosmetice de ingrijire. Tata o sticla de vin,un plover,un parfum,un geas,un set de cosmetice barbatesti. Suruorii o carte cu povesti de Craciun,un joc educational, un set fular caciula manusi, un puzzle mare. Succeshappy