| DoggyTheDog a întrebat:

Vreau sa cumpar un bmx de pe http://www.chainreactioncycles.com/ro/en/bmx
E de incredere siteul?

Răspuns Câştigător
| Marlone33 a răspuns:

Site-ul e de super incredere, a luat si un prieten de aici grips-uri de BMX si is super, pe orice culoare + se prezinta intr-o forma excelenta doar ca preturile sunt putin cam maricele, dar, sincer pentru tine, ar trebui sa conteze calitate peste cantitate nu cantitate peste calitate. Deci, funda? xD

| DoggyTheDog explică (pentru Marlone33):

Ok.Plata cum se face?

| Marlone33 a răspuns (pentru DoggyTheDog):

Asta nu stiu, stiu doar de prietenul meu ca a cumparat de aici. Dar is foarte mari preturile laughing un Mountain Bike 1000$