| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau o petrecere si nu stiu ce jocuri sa pun in program.Ma ajutati?

2 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Vezi ce fel de petrecere este: poate niste carti de joc(poker, maccao, etc), spin bottle, remi, TOMAPAN, twister(si la fiecare joc in parte poti folosi prounci sau reguli - cel care pierde sa bea un pahar de vin, etc). Bafta si distractie placuta.

| LoveAndySixx129066 a răspuns:

Eu as ale jocuri simple cum ar fi : carti, TOMAPAN, remi, monopoli si cel mai important sa nu uiti muzica. Bafta la petrecere