| Alexandrutza_1529 a întrebat:

Vreau sa fac un id cu numele Alexandra ma ajutati?

Funda

Răspuns Câştigător
| TaNaNaNaNa a răspuns:

Love.alexandra
a_de_la_alexandra
ale.capsunica
alexandra.happygirl
alexandra.lovemusic
yoo.alexandra
Alex_ale
alle_alle
alle_alexandra_alle
alexa_alle
Alecsutsa.a
alecsutsa.alexandra
me.alexa
sau ceva mai complicat
alExAnDrA_Ale(anul de nastere)
AlExA_AlExAnDrA.Aleangryanul de nastere)
Alex.Alexa.Alexandra
sunt multe combinatii.Sau daca vrei ceva misterios poti pune:
Ale.Capsunica
Ale.girl(anul de nastere)
Ale.bombonik
O_fetita_scupik.Alexa.
Eu am mai avut : eu_sunt_puncte_puncte
Eu.SuNt(anul de nastere)
Sau poti face multe combinatii.Trebuie doar sa ai imaginatie.Sau citeste Alexandra invers adica Ardnaxela12(sau un numar)
Alexa(axela)Ale(ela) sau daca combini cum ar fi Ale.Alexa.Alexandra (Ela.Axela.Ardnaxela)etc.
Incearca sa creezi combinatii frumoase.Pwpycy! Sper ca macar un id iti va fi de folos!

9 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Xl

| bybyana21 a răspuns:

Parerea mea e ca cel mai bun ID este numele tau cu prenumele, dar daca tii mortis sa pui aiurea cuvinte poti sa-ti schimbi doar APARENTA happy.
1. Dureaza mult si oamenii nu inteleg happy.
-Deci ai zis alexuta_marcotaj_coca?
-Nuu, e alexuta_marca_cola
-Aaa, deci alexuta bara jos marca, bara jos cola
- Da dar alexuta cu z
-zalexuta?
-Nuu, alexu t z a.
Asa, daca spui Alexandra Ionescu, Popescu, Gigelescu etc. intelege omul din prima happy
2.Nu toti oamenii sunt incantati de propriile laude. Am vazut odata ID-ul: zuza_nebuna_ta. Stii cum am ras? Mi-a inspirat multa multa foarte multa incultura. Te lauzi tu pe tine pentru ce? Sa zica x de la tara ca ai tu ID mai cocalar ca al lor?
3. Iti poti uita ID-ul si dureaza ff mult pana iti aduci aminte la fiecare detaliu.
De ex contul tau se numeste: alexandrutzzzzzza_un_micutzzzzz_ingerashutzzzzz
Asa si dureaza mult pana scrii dar nu asta e problema, problema e ca poti sa gresesti un z si chestii de genul asta sau sa numeri gresit si dureaza mult pana-ti dai seama happy.
Sper ca ti-am dat de inteles cat de inutil e un cont complicat...

| Mariaa20 a răspuns:

Alexandra.xd
alexandra. lovee sau lovee.alexandra
this_is_alexandra.
sau ceva in geen

| Dιєиυтzα a răspuns:

Alexutzza_alyy
AlExAnDrA.AlExAnDrA
alexxe.punk.girl
me_alexandra_music
alexandra.ale
alexa_alexutza_aly
alexa_aly
alexandra_loves_you
ale_forever2011
alexa_happy_girl
alexandra_angel
alleexdd
allexxaaa
alexandra_love2011
aleccs_aleccs
alexutza_alyy
alii_alii
ali.papusica
ale_papusa_ta
ali_te_iubeste
alexandra.si.atat
alexandra887
alexandrutza_alexandra
ale_alecssandrutssa
alexu.pui.mic
ale.xandra
ale.cssu.tssa
alexandra_e_fitsa_fitselor
alecsuu_miss_you
alexu.alexu
alexuta.maii

Cam astea sunt ideile mele.

| Denisa60 a răspuns:

Hmmmm...poate aly_adrutza, yourangel_alle, pai nu stiu ti-am dat aici niste combinatii poate reusesti sa faci unul ce iti va convenii funda? Te Rog :d

| Ỷηηєs a răspuns:

1.alexanndra.xoxo
2.alexxa.xd
3.alexxe_luv.rock
4.alexxe.punk.girl
5.alexxa_dark.devil

| NyCoLeTaaa a răspuns:

Pai u vrei sa iti dam idei de id sau sa te invatam cum sa faci id?

| madda98 a răspuns:

Alle_alexandra
Alecss_[data nasterii tale]
kidu_alle

thinking

:*

| Alexandrutza_1529 explică:

Ionescu il cheama pe un coleg de la mine din clslaughing