| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Vreau sa filmez cu camera web de la laptop si nu stiu unde sa dau! stiu ca se afla undeva prin Start dar nu stiu unde...P.S. am windows 7 profesional

4 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

In start la all programs- trebuie sa apara in lista. Dar numai daca este instalat driverul corespunzator.

| soul2soull a răspuns:

Iti trebuie soft special webcam recorder

| MetalForever a răspuns:

Sau,daca o ai incorporata, cauta in start(la search programs) webcam. poti face poze, filma..mai multe(eu am Win 7 home premium pe un Acer Aspire5750G-modelul e din 2011, poate difera de al tau.dar cauta cum ti-am zis, daca nu, iti poti cumpara una separat-poate webcamul tau e doar pentru..chestii online(skype, messenger etc.)

| Balaban_Marian_1999 a răspuns:

Trebuie sa ai instalat driverul de la camera web