| Bogdy11v a întrebat:

Vreau sa fiu actor.
Pareri...(despre meserie).

5 răspunsuri:
| AliceIDK a răspuns:

Este platita prost din pacate!
Trebuie sa inveti mult
Sa ai pasiune
Sa respecti un progam
Sa fii devotat

| ADI86 a răspuns:

Nu sunt actor, dar iti spun un lucru. Daca devii actor si esti bun, atunci e foarte bine. Daca nu vei fi bun, pacat de anii pierduti! Sunt multi actori in Romania care nu prind sa faca nici macar un spot publicitar pentru ca nu se afirma cu nimic. Succes!

| vladutz333 a răspuns:

Si eu as opta pentru aceasta meserie dar vreau sa stiu cat castiga un actor de teatru unul de cinematografie(care joaca in filme) si unul ce are propria emisiune cum ar fi mihai bendeac sau actorii din mondedii

| Akemi a răspuns:

Pai daca vrei sa devii actor... trebuie sa nu fii timid si sa accepti orice ti se cere trebuie sa iei totul ca atatre si sa inveti cartetongue...si eu imi doresc mult numai ca suntcam timidasad

| BogdanSiOaiaLuiMelly a răspuns:

E o meserie buna si bine platita!