| TJohannaB a întrebat:

Vreau sa imi creez pagina ca aceasta: http://www.zeus.home.ro/

Fundaaaaaaaaaaaa!

9 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Fa-ti rost de-un subdomeniu, copiaza sursa, uploadeaz-o, si gata.

| CybeRAthlete a răspuns:

E o pagina normala, codata in html si php. scriptul poate fi php sau o multitudine de scripturi html. nu trebuie decat cautate codurile sursa apoi urcate pe un host.
bafta

| BBAlyss a răspuns:

Pffff...credeam ca nu mai scap de pagina ta rolling on the floor tongue

| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu sthiu

neluL
| neluL a răspuns:

Normal asa ceva nu a-r fi trebuit sa postezi aici! pot foarte bine sa-ti fac o pagina in care sa-ti bag un mare virus si sa iti spun sa dai clik pe ea! sa vezi ce o sa ne distram amandoi! tu instalezi windows si eu ma uit la tine!

| SnicK a răspuns:

Cumparati Domeniu.
Si sa stii sa lucrezi in PHP/HTML in ce o fi asta...

Pana la urma, gratis nu e fi linistita.

Eventual sa faci pe un site simplu si sa-l transformi in. tk.

| Roikiiii a răspuns:

Pfoaaaaaaaa dupa ce ca ai poza cu Miley Serox mai ma faci sa ma si enervez nu?laughing

| KidOoNh a răspuns:

Scz dar nu te supara ce site e asta este un prost de site atenti mah suntem invadati de prosti pe tampeniile alea cica zeus.home.ro ca nu m-a lasat sa mai ies ce ii asta mah invazie de situri codate rolling on the floor) AA si NU STIU laughing

| CybeRAthlete a răspuns:

@ neluL : crezi ca iti iese tie asa ceva? daa tu reusesti sa'mi faci mie treaba asta, esti cel mai adevarat happy
bafta