| Alvin_8845 a întrebat:

Vreau sa imi fac din tricourile mele simple niste tricouri amuzante.Am auzit ca se pot lipii fotografii sau texte pe tricou cu fierul de calcat.Imi spuneti si mie de ce am nevoie sau sa imi spuneti toti pasii? Fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| R0CA19 a răspuns:

Iti trebuie hartie speciala pentru asa ceva pe care tu lipesti un desen [parca asa se facealaughing poti intreba la librarii de hartia asta trebuie sa stie eiwinking] apoi pui un material subtire peste hartie, calci cu fierul si se imprima, il lasi sa se raceasca apoi daca vrei il speli sa vezi daca rezistalaughinghappy. Ai putea sa faci foarte bine desene cu marcare permanente, si chiar daca-s cica permanente in timp se curata daca nu-ti plac si poti face altelehappy funda?big grin