| divya_5675 a întrebat:

Vreau sa imi fac o casa, dati-mi o idee!(o vreau mult mai simpla )

6 răspunsuri:
| marry_7650 a răspuns:

Am si eu posibilitatea sa imi fac o casa si m-am gandit la una cu o camera mare fara usi doar cu cativa pereti de ornament si cu semineu apoi doua dormitoare si o baie mare, iar geamurile de la asa zisa sufragerie sa fie inlocuite cu usi cu iesire pe terasa asa imi doresc sa fie casa meabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O casa cu o sufragerie mare doua dormitoare o bucatarie doua bai, bucataria si sufrageria avand iesire pe terasa undeva in spate.toate ferestrele duble stil usa bineanteles la etaj cu balustredele aferente pe exterior, ca suprafata 115 mp amprenta.am construit o casa in genul acesta, daca doriti oputeti viziona. bb_elian@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul in care te hotarasti si ai o arhitectura...ma poti contacta pe adresa de mail fratilagabriel@yahoo.com-pret 3 euro/mp

| dan24 a răspuns:

Buna Divya eu am o firma de constru si asi putea sa te ajut am cataloage cu case file etc preturi foare mici pentru ori ce buzunar firma e SRL ixcir autorizata sa branseze la gaze si instalati electrice am autorizatie pentru absolut ori ce daca esti interesata nr meu este 0725560997