| AlexDornean a întrebat:

Vreau sa imi fac o prietena da nu gasesc, toate fetele sa apeleze la mini

8 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Toatebig grin

| Magnific a răspuns:

Nu crez ca e cam demodata faza ai cu telecomanda? laughing))))) sau tu chiar ai nevoie de o prietena dar din fericire nu iti gasesti laughing)

| cristi202 a răspuns:

Chiar vrei cu toate sa fii prieten?happy

| JustMeBăi a răspuns:

S'a demotat aia cu "nu stiu, nu stiu eu d'astea" rolling on the floor))

| Ingerasull99 a răspuns:

Eu stiam ca site-ul asta, nu este pentru caterinca si mai ales pentru o faza veche de ceva ani, sau voi abia acum a-ti aflat de ea?

| enamel a răspuns:

Si daca sunt gay e ok? putem incerca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te straduiai inca vreo doi kilometri, erai aproape original. Naspa, mai baga o fisa.