| DarknessAngel a întrebat:

Vreau sa imi fac un canal pe youtube cu o prietena de-a mea in care sa punem filme pe care le facem in diferite jocuri. M-am tot gandit la un nume frumos pentru acest canal si nu imi vin idei asa stralucite. Ma puteti ajuta? As fi bucuroasa daca ar cuprinde cuvantul Studio. M-i se pare mai interesant. happy Sau cum doriti. Vreau nume frumoase. Dau funda pentru cel mai bun!

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Studio by ___&____(liniile reprezinta numele voastre)

| TheKiller a răspuns:

Las-o man daca ea asa vrea, eu iti sugerez sa combini cuvinte de ex si eu am pe youtube un canal Timeout Studiowinking si eu le-am combinat tongue.

| DarknessAngel explică (pentru TheKiller):

Si eu m-am gandit la asta dar nu am gasit combinatii prea reusite. laughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Wtf,de când o fată e obligată să fie preocupată de modă şi alte căcaturi de piţiponceală?

| DarknessAngel explică (pentru Woodenpints91):

Intrebarea asta o aveam si eu in minte. laughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru DarknessAngel):

Îţi plac jocurile video?

| DarknessAngel explică (pentru Woodenpints91):

Unele...dar ma plictisesc repede si le schimb. laughing Imi plac wonderland online si smallworlds. happy Jocuri multiplayer.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru DarknessAngel):

Mmm...comercial MMORPG. Nimic special...

| DarknessAngel explică (pentru Woodenpints91):

Cum am spus, ma plictisesc repede. Ar fi o lista lunga daca as afisa toate jocurile care le-am jucat.

| DarknessAngel explică:

Nu toate fetele sunt la fel...De ce nu e bine? Imi interzice cineva? Nu ma intereseaza moda. laughing Fiecare poarta ce vrea cand vrea.

| DarknessAngel explică:

Ei bine eu nu fac parte din acea "majoritate" a fetelor. Si ce daca am experienta? Le e ciuda? Si nu ma cred o ciudata. Aproximativ toti colegii mei joaca acel joc.